Hakkımızda

Makmosan Makine Model Sanayi

Makmosan Makine Model Sanayi

Firmamızda, 20 yılı aşkın tecrübesiyle özellikle makina ve imalat sekrörüne, her çeşit döküm modeli, prototip parça, tasarım, fason işleme, tersine mühendislik, 3D baskı, pur kalıpları, kontrol fikstürleri istenilen dizaynda ve seri bir şekilde yapılmaktadır.Üretimde her zaman kalite ve güveni prensip edinen firmamız hizmet ağını ve ürün çeşidini her geçen gün artırıp sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Gelişen teknoloji ve ihtiyaçları göz önünde bulunduran firmamız bu doğrultuda kendini yenilemeye devam etmiştir. Alanında uzman personeli ile firmamız yurt çapında pazar payını artırmaya devam etmiştir. Makmosan, sistemli ve düzenli çalışmayı, en son üretim teknolojilerinden etkin bir şekilde yararlanmayı, muhtemel hataları önleyici yaklaşımı, toplam kalite yönetimini, yönetimde tam katılımcılığı, personeline düzenli ve sürekli eğitimi, tedarikçilerle işbirliğini, müşteri memnuniyetini ve çevreye saygıyı, kendine ilke edinerek, hızla gelişen günümüz dünyasında hak ettiği yeri almıştır.

Kalite Politikamız

Hedeflerimiz,

  1. Yaptığımız işte mükemmelliğe ulaşmak,
  2. Müşterilerimizin beklentilerini tam olarak karşılamak,
  3. "Sürekli gelişme" içinde olmak,
  4. Eğitim ve kalite bilincimizi arttırarak becerilerimizi geliştirmek,
  5. Takım çalışması ile yaratıcılığı teşvik etmek.

Makmosan Makina Model, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayarak, sürekli gelişmeyi ve müşteri beklentilerini aşarak karşılayan üretimi amaçlar.

Bu doğrultuda sanayimize ve ekonomimize katkımızı sürekli artırarak, müşterilerimiz için güvenilirlik ve süreklilik açısından saygın bir imaj yaratmak temel hedefimizdir.

YAPTIĞIMIZ ÜRÜNLERLE İSPATLADIĞIMIZ KALİTEMİZİ İSO 9001 BELGESİ İLE TESCİL ETMEK İÇİN ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.

Kalite Politikamız